ykz
17 اسفند 1401 - 18:02

رعایت تقوا و عمل به دستورات الهی وظیفه منتظران ظهور است

کرمانشاه- امام جمعه اهل سنت کرمانشاه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، گفت: وظیفه منتظران ظهور، رعایت تقوا و عمل به دستورات الهی است.

ماموستا عبدالرحمن مرادی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن تبریک اعیاد ایام شعبانیه به ویژه پانزدهم ماه شعبان، اظهار کرد:
در روایات اهل سنت آمده که در آخرالزمان اتفاقات مهمی قبل از رویداد عظیم آخرت رخ می هد که یکی از آن رویدادها وعده منجی آخر الزمان است.

وی افزود: همانطور که پیامبر مکرم اسلام وعده فرمودند: اگر از عمر دنیا تنها یک روز باقی باشد خداوند آن روز را طولانی می‌کند تا فردی از اولادم که هم اسم من است و پدرش هم اسم پدر است ظهور کند و دنیا را پراز عدل داد کند در حالی که پر از ظلم وستم شده است.

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه تصریح کرد: براساس روایات با ظهور منجی جامعه خیرات و برکات زیادی خواهد دید و امنیت و آسایش، برکت و فراوانی نعمت و از بین رفتن ستمگران و آزاد شدن قدس از دست یهود، نیز وعده داده شده است.

وی ادامه داد: وظیفه ما مسلمین این است که با رعایت تقوا و تبلیغات دینی وعمل به دستورات الهی جامعه را برای منجی آخرالزمان فراهم کنیم که حتی دیگر ادیان هم به نوعی منتظر ظهور منجی هستند.


ماموستا مرادی خاطر نشان کرد: این افتخار شامل ما مسلین است و حتی در عقاید ما هست که حضرت عیسی نزول می‌کند و بر شریعت اسلام تبلیغ می‌کند و پشت سر موعود امت آخرالزمان نماز خواهد خواند.

وی گفت: از خداوند می‌خواهیم که آن روز سعادت و برکت را قسمت ما گرداند و ما را هم از اصحاب و اتباع آن حضرت قرار دهد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1081555