ykz
23 اسفند 1401 - 13:12

۴ فیلم سینمایی اکران نوروزی سینماهای کرمانشاه مشخص شدند

کرمانشاه- مدیر زنجیره سینما داری مهر استان کرمانشاه با اشاره به فرا رسیدن ایام نوروز، گفت: چهار فیلم سینمایی اکران نوروزی سینماهای کرمانشاه مشخص شدند.

محمد جواد کنجوری در گفتگو با خبرن‌گار مهر اظهار کرد: بر اساس آخرین تصمیمات اتخاذ شده چهار فیلم «غریب»، «فسیل»، «بچه‌های طوفان» و «عروس خیابان فرشته» از پایان هفته جاری به عنوان فیلم‌های اکران نوروز ۱۴۰۲ روی پرده خواهند رفت.

وی افزود: همزمانی ماه مبارک رمضان با عید نوروز، اکران نوروزی ۱۴۰۲ را کمی ویژه و منحصر به فرد کرده و امسال چهار فیلم برای اکران نوروزی آماده می‌شوند.

مدیر زنجیره سینما داری مهر استان کرمانشاه تصریح کرد: فیلم غریب به روایتی از زندگانی شهید محمد بروجردی را که خود از هسته اولیه شکل‌گیری سپاه پاسداران بود و سهمی عمده در فرونشاندن التهابات کردستان در اوایل انقلاب داشت خواهد پرداخته که با توجه به استقبال از این فیلم در جشنواره فیلم فجر سال جاری پیش بینی می‌کنیم بتواند به گیشه‌ی سینماها رونق ببخشد.

وی ادامه داد: فیلم فسیل ساخته کریم امینی و تهیه کنندگی سید ابراهیم عامریان است که ژانر کمدی قرار دارد و پیش بینی می‌شود یکی از آثار پرفروش سینمای ایران باشد.

کنجوری با اشاره به ۲ فیلم دیگر اکران نوروزی نیز گفت: فیلم بچه‌های طوفان در ژانر نوجوان و فیلم عروس خیابان فرشته نیز در ژانر کمدی ترکیب اکران نوروزی را تکمیل خواهند کرد.

وی در خصوص بهای سینماهای کرمانشاه در سال جدید نیز گفت: بهای سینما از ۲۰ هزار تومان تا ۶۰ هزار تومان بسته به درجه‌ی کیفی سینما متغیر خواهد بود.

کنجوری خاطر نشان کرد: در تلاشیم فیلم‌های مذکور از چهارشنبه ۲۴ اسفندماه همزمان با سراسر کشور در کرمانشاه اکران شود اما باتوجه به شرایط خاص احتمال تعویق و تأخیر این زمان وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: همشهریان کرمانشاهی برای تهیه بلیت سینماهای آزادی و فرهنگ می‌توانند به سایت www.gisheh۷.ir مراجعه نموده و بلیت خود را تهیه کنند.

مدیر زنجیره سینما داری مهر استان کرمانشاه در خصوص طرح‌های ویژه ماه مبارک رمضان نیز گفت: تاکنون طرحی در این زمینه ابلاغ نشده است لیکن امکان شناور شدن بهای بلیت در این ماه مبارک وجود دارد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1092292