ykz
19 دی 1401 - 11:01

جان تازه به پروژه تونل در گردنه «سیا طایر» ثلاث باباجانی با تزریق اعتبار سفر رییس جمهور

فرماندار ثلاث باباجانی، از جذب اعتبار ۱۴ میلیارد تومان برای ادامه فعالیت و تکمیل پروژه تونل سیاطایر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، فرامرز باوندپور فرماندار ثلاث باباجانی امروز در جمع خبرنگاران از شروع مجدد پروژه تونل شهرستان در گردنه سیاطایر خبر داد و اظهار کرد: از محل اعتبارات سفر رییس جمهور مبلغ ۱۴ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته برای ادامه و اجرای این پروژه مهم و کلیدی، تامین شد که خوشبختانه پیمانکار پروژه نیز فعالیت عمرانی را دوباره از سر گرفته است. 

وی ادامه داد: احداث و تکمیل تونل سیاطایر یکی مطالبات قدیمی مردم شهرستان ثلاث باباجانی است که با احداث آن بخش قابل توجهی از نقاط حادثه‌خیز در گردنه سیاطایر حذف خواهد شد.

فرماندار ثلاث باباجانی اضافه کرد: ثلاث باباجانی با مشکلات متعدد در حوزه های گوناگون مواجه است که با اقدامات انجام شده و برنامه های در دست اقدام این مشکلات یکی پس از دیگری برداشته خواهد شد.

باوند‌پور در پایان، گفت: پیگیری، جذب اعتبار و اجرای پروژه‌ها جهت رفع مشکلات زیرساختی شهرستان نیاز به زمان دارد و با یک سال نمی‌شود همه را رفع کرد و در این راستا خوشبختانه در خصوص تمامی مطالبات و خواسته‌های اصلی شهروندان گام‌های خوبی برداشته شده است که شهروندان یقینا نتایج آن را مشاهده خواهند کرد. 

پایان پیام/پ

منبع: فارس
شناسه خبر: 964871