ykz
18 بهمن 1401 - 19:59

زارع: پروازمان به اصفهان به شکل عجیبی لغو شد/ در ۴ بازی ۳ پنالتی ما را نگرفتند

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: پروازمان برای سفر به ذوب‌آهن به شکل عجیبی لغو شد و امیدوارم با با تأخیر دو ساعته بازی‌مان موافقت شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مازیار زارع درباره دیدار فردای تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال، گفت: خوشبختانه با پیروزی خانگی و بازی خوبی که برابر نساجی مازندران داشتیم، تیم‌مان به خوبی از لحاظ روحی ریکاوری شد. برای‌مان بسیار مهم است که بتوانیم برابر تیم خوب ذوب‌آهن نتیجه بگیریم.

وی در مورد اینکه ذوب‌آهن در هفته‌های اخیر نتایج خوبی نگرفته است، تصریح کرد: شرایط هر بازی با بازی دیگر متفاوت است. به هیچ عنوان نمی‌‌توان شرایط مسابقه را با نتایج گذشته تیم‌ها سنجید. از کیفیت ذوب‌آهن با خبر هستیم و می‌دانیم چقدر انسجام تیمی خوبی دارند و باید با تمرکز و‌ توان بالا در این مسابقه ظاهر شویم.

سرمربی ملوان انزلی در خصوص لغو پرواز این تیم برای سفر به اصفهان گفت: متأسفانه سفرمان به شکل عجیبی کنسل شد، در حالی که هزینه پرواز را 5 روز زودتر داده بودیم و 3 ساعت قبل از پرواز متوجه شدیم که نمی‌توانیم با پرواز به اصفهان برویم. به ناچار ساعت 3 بعد از ظهر از راه زمینی به سمت اصفهان حرکت کردیم و احتمالاً 10،12 ساعت پیش از بازی به اصفهان برسیم. باشگاه در این خصوص با باشگاه محترم ذوب‌آهن و سازمان لیگ مکاتبه کرده و امیدواریم با تأخیر دو ساعته بازی موافقت شود.

زارع در رابطه با مشکلات داوری در دیدارهای اخیر ملوان گفت: کمتر می‌بینید پس از بازی‌ها در مورد داوری صحبتی داشته باشم، مگر اینکه در خصوص صحنه‌ای به یقین رسیده باشم. به گواه کارشناسان داوری در برنامه‌های تلویزیونی در همین 4 بازی اخیرمان 3 پنالتی مسلم به سود ما گرفته نشده است. الان هم این صحبت‌ها را مطرح نمی‌کنم که پیش از بازی بخواهم تأثیری در روند کار داوران محترم بگذارم. تنها خواسته‌ام این است که عدالت رعایت شود و اشتباهات به حداقل برسد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1025976